O NAS – nasza misja

szkolnaTapeta.plrealizuje misję tworzenia innowacyjnej komunikacji edukacyjnej

Jeszcze kilka lat temu byliśmy uczniami takiej szkoły jak Państwa : )  Jesteśmy grupą pasjonatów, która stworzyła innowacyjne w wykorzystaniu na skalę światową darmowe oprogramowanie dla szkół! Program szkolnaTapeta wspiera promowanie:

Bezpłatny projekt jest skierowany do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, które chcą w innowacyjny sposób uatrakcyjnić realizację celów zawartych w programie profilaktycznym i wychowawczym.

Dodatkowo w ramach projektu organizujemy Konkurs „Moja Szkolna Tapeta”, w którym uczniowie poprzez aktywne działanie dobrowolnie poszerzają swoją wiedzę na temat wybranej przez siebie kampanii społecznej – realizując jej projekt graficzny tzw. „tapetę komputerową”. Mogą również zrealizować tapetę, która wypromuje ich szkołę w całej Polsce! (szczegóły)

 

Nasz innowacyjny projekt został zauważony już m.in. przez:

Opublikowano informacje o projekcie/konkursie m.in. na stronach www:

Czy Państwa szkoła jest już na liście szkół innowacyjnych? Proszę sprawdzić: lista szkół innowacyjnych (zobacz)

 

Zespół „Szkolnej Tapety” nie jest wielki, lecz mamy wielkie serce i wspólny cel:

Największym wyrazem wsparcia naszych działań dla dobra szkół będzie przystąpienie Państwa szkoły do projektu szkolnaTapeta:

 

Sukces i przyszłość ma zawsze coś wspólnego z nadzwyczajną ideą, jasną wizją i właściwą filozofią.

Nasze motto: Razem czyńmy dobro!

Razem zdziałamy więcej, wzajemne wsparcie pomoże w osiągnięciu korzyści przez wszystkie strony projektu: Szkoły, Uczelnie, Olimpiady, Fundacje, Organizatora/Koordynatora projektu.

Nasze wizje:

Mikołaj Habel