Nagrody dla Zwycięzców

Niespodzianka:

-każdy ze Zwycięzców konkursu (łącznie jest ich 6) wywalczy dla biblioteki w swojej szkole nagrodę: Poradnik „NAUCZ SIĘ UCZYĆ” Sebastaina Leitnera, który został ufundowany przez Wydawnictwo Cztery Głowy : )

Kategoria I + Kategoria II + Kategoria III (Zwycięzca Jury – wewnętrzne głosowanie)

każdy Zwycięzca jednej z trzech kategorii otrzymuje:

  1. Dzień z UAP + Publikacje UAP. Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu zapewnia zwiedzanie UAP oraz udział w zajęciach Pracowni Projektowania Interfejsu Graficznego. Przygotowany będzie specjalny wykład pod kątem Zwycięzców! UAP przewidział dla Zwycięzców publikacje własnego wydawnictwa. Koszt transportu Zwycięzcy na Dzień z UAP do Poznania pokrywa organizator – do kwoty maksymalnie 150 zł (po okazaniu rachunku).
  2. Emisja tapety Zwycięzcy na ekranach komputerów w szkołach całej Polski! -wraz z jego podpisem oraz nazwą szkoły, do której uczęszcza.
  3. Przedstawienie zrealizowanej przez Zwycięzcę tapety na stronie www organizatora oraz FanPage’u organizatora na stronie facebook.com
  4. Zestaw do nauki j. angielskiego „FISZKI” od sponsora nagrody – Wydawnictwa Cztery Głowy:

 Kategoria I + Kategoria II + Kategoria III (Zwycięzca Publiczności – głosowanie internetowe)

każdy Zwycięzca jednej z trzech kategorii otrzymuje:

  1. Emisja tapety Zwycięzcy na ekranach komputerów w szkołach całej Polski! -wraz z jego podpisem oraz nazwą szkoły, do której uczęszcza.
  2. Przedstawienie zrealizowanej przez Zwycięzcę tapety na stronie www organizatora oraz FanPage’u organizatora na stronie facebook.com
  3. Zestaw do nauki j. angielskiego „FISZKI” od sponsora nagrody – Wydawnictwa Cztery Głowy: